Supplenze Gps ، بعد از 21 آگوست چه اتفاقی می افتد؟ در حقیقت ، یک تغییر ارگانیک احتمالی است

[ad_1]

از La Tecnica della Scuola

شنبه 21 مرداد بر تا معرفی برنامه های جایگزین متوقف شود، مگر اینکه وزارت آموزش و پرورش به تعویق انداختن مهلت با توجه به عملکرد نامنظم پلت فرم در ساعات پایانی فکر کند ، همانطور که توسط کارگردان ما الساندرو جولیانی گزارش شده استبه

با این حال ، روش درخواست نه تنها از نظر فنی مربوط به عملکرد پلت فرم ، بلکه از نظر ماهیتی نیز مشکلاتی را به همراه دارد. برای مثال تفاوت بین چیست قطعه و میز ساعتی؟ به اصطلاح چه هستند و چگونه کار می کنند تکمیل ها؟ یا دوباره ، چه موقع بپرسید ترجیحات مصنوعی و چه موقع ترجیحات تحلیلی را انتخاب کنیم؟

و مخصوصاً: پس از 21 آگوست ، در واقع کدام کارکنان چه خواهند شد؟

ما در مورد این موضوع در جریان پخش زنده برنامه صحبت کردیم تجهیزات زنده مدرسه هدر 18 اوتبه میهمانان لوسیو فیکارا، کارشناس حقوق مدرسه e دینو کادولو، وکیل متخصص در قوانین آموزشی.

وقتی از کاربر پرسیده می شود “اگر تصحیح بعد از در دسترس بودن منتشر شود در واقع ارگانیک آیا این بدان معناست که سهام دیگری نیز وجود دارد؟“Lucio Ficara متخصص ما به شرح زیر پاسخ می دهد:

“پس از 21 آگوست ، ممکن است به دلایل مشروط مختلف ، کارکنان جایگزین شوند ، به ویژه با افزودن صندلی. ممکن است معلمانی وجود داشته باشند که درخواست مرخصی یا یک سال مرخصی کنند یا معلمانی که به عنوان مدیر مدرسه منصوب شده اند و بنابراین جای خالی را ترک می کنند. هر موقعیتی که می تواند در دسترس بودن را افزایش دهد. بنابراین توصیه می شود که ترجیحات را از طریق استفاده به مدارس دیگر بسپارید ترجیحات مصنوعی نه موارد تحلیلی “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *