DL مدرسه و کارت سبز در حالت آماده به کار ، بدون توافق. عدالت ابتدا

[ad_1]

همه به هفته آینده منتقل شدند ؛ اتاق کنترل بین نخست وزیر ماریو دراگی و نیروهای اکثریت نیز در حال افزایش است زیرا فردا برنامه مدرسه ، حمل و نقل و گرین کارت به میز شورای وزیران نمی رود. چالش عدالت بین M5S و Lega بیش از مدرسه ، حمل و نقل و پاس سبز ، با Fi امکان پذیر بود ، همانطور که مشهور است ، از موقعیت های بسیار دور شروع شد.

بنابراین ، فرمان گسترش کارت سبز برای حمل و نقل و معرفی تعهد واکسیناسیون معلمان و کارکنان مدارس در حال حاضر در حالت آماده باش است ، هفته آینده مورد بحث قرار می گیرد. فردا هیچ چیزی روی میز شورای وزیران در پالازو چیگی نیست. آنها می گویند یک هفته دیگر برای ارزیابی روند منحنی اپیدمیولوژیک.

در همین حال ، پرونده عدالت باید بسته شود ، که به دلیل میانجیگری مداوم بین Palazzo Chigi و M5S در مورد اصلاحات Cartabria ، منجر به تشنج اکثریت می شود ، گفت وگویی که Lega و Fi دوست ندارند.

ماتئو سالوینی ، پس از خروج از کرسی دولت ، پس از دیدار با دراقی نخست وزیر ، در پاسخ به خبرنگاران گفت: “من در روزنامه ها خواندم که امروز یا فردا محدودیت های جدیدی اعمال می شود ، این چنین نیست. ما هفته آینده بر اساس داده ها به این موضوع فکر می کنیم ، که خوشبختانه در حال حاضر تحت کنترل است. “

“ما می خواهیم این حق برای همه کودکان باشد که بدون تفاوت و بدون استثنا به کلاس بروند. من طرفدار آزادی ها هستم. هیچ جهانی به No Vax و Yes Vax تقسیم نمی شود. من واکسینه شده ام و از همه افرادی که جان خود را به خطر می اندازند دعوت می کنم که واکسینه شوند ، اما هیچ کس هرگز من را متقاعد نخواهد کرد که مجبور کردن کودکان 12 ساله برای واکسیناسیون یک انتخاب مفید است. آزادی ها برای من مقدس هستند.

“قبل از اعمال محدودیت های بیشتر در حمل و نقل ، قطارها ، هواپیماها ، مسئولیت های معلمان ، مسئولیت کارگران ، برخی اطلاعات را انتظار داشته باشید. از آنجا که یک فصل گردشگری در نوسان کامل است و قبل از اینکه زندگی اپراتورهای تجاری و خانواده های دارای فرزند را پیچیده کنیم ، منتظر برخی اطلاعات هستیم.

رهبر لیگ همچنین افزود: “جولیا بونژورنو در حال حاضر هم با کارتابیا و هم با دراگی کار می کند: ما در حال حل آن هستیم ، به نظر من صدها تغییر توسط M5 ایجاد شده است و نه دیگران.” به همین دلیل است که سالوینی در مورد اصلاح عدالت تصریح کرد: “ما پیشنهادات دراگی را می پذیریم ، نه جنبش 5 ستاره. ما متن را تأیید کردیم ، از شورای وزیران بیرون آمد ، شخص دیگری خواست دوباره آن را باز کند. می دانم که جلسه ای وجود دارد. جولیا بونگیورنو در حال حاضر در مورد آن صحبت می کند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *