Covid ، عفونت به 18٪ می رسد: تردیدهای متخصصان در مورد بازگشت به مدرسه ، مناطق نگران می خواهند با دولت صحبت کنند

[ad_1]

تعداد مثبت های جدید Covid در حال کاهش است ، اما فقط به این دلیل تامپون ها به نصف بریده می شوند. و میزان عفونت نگران کننده است و تقریباً به 18٪ می رسد (به طور دقیق 17.6٪) به گفته کارشناسان ، تقریباً دو برابر درصد نسبت به دوره گذشته ، که اگر در چند روز آینده تأیید شود ، می تواند دولت را مجبور کند محدودیت های جدیدی را در Dpcm جدید که منقضی می شود از تاریخ انقضا در 15 ژانویه.

بوناچینی: هنوز خطرات وجود دارد

وی گفت که این رقم از استانداران فرار نمی کند ، آنها عصر آمدند و خواستار دیدار فوری با دولت شدند: “من معتقدم درست است که دولت در چند ساعت آینده ما را دور هم جمع کند و با هم تصمیم بگیرد ، به روشی کاملاً سکولار.” استفانا بوناچینی ، رئیس کنفرانس مناطق و امیلیا-رومانیا، مصاحبه شده توسط Tg3.

“اگر نگرانی گسترده ای در کشور وجود داشته باشد که ممکن است این خطر همچنان وجود داشته باشد ، با توجه به تعداد موجود ، ما در نهایت دیدار و گفتگو خواهیم کرد. بوناچینی ادامه داد ، ما می فهمیم ، آنچه دولت نیز معتقد است ، با توجه به اینکه من همچنین صداهایی از متخصصان شنیده ام که دولت از آنها برای تصمیم گیری استفاده می کند و سپس بر جامعه علمی تأثیر می گذارد. “

تدبیر خبرگان

و اگر از این طرف نگاه کنید ، دیگر چیزی برای اطمینان ندارید. طبق یک مطالعه کمی تهیه شده توسط آماری Livio Fenga “اثرات Dpcm 24 اکتبر قبلاً به اتمام رسیده است و در سراسر ایتالیا منحنی اپیدمی Covid-19 دوباره شروع به افزایش می کند: حداقل 14 منطقه وجود دارد که پیش بینی ها بهبودی را در مواردی که با Veneto شروع می شوند نشان می دهد.

همچنین برای ریاضیدان Giovanni Sebastiani از موسسه برنامه های حسابداری Mauro Picone از Cnr، در این دوره گذشته “گردش ویروس در ایتالیا به طور قابل توجهی افزایش یافته است و بنابراین فشار بر بخشهای مراقبت ویژه در حال افزایش است ، در شرایط بحرانی که تأثیرات احتمالی اقدامات پیش از کریسمس فقط برای نزدیک به 7 ژانویه قابل مشاهده خواهد بود. ، تاریخ افتتاح احتمالی مدارس “.

پوره سیب زمینی مدیر پزشکی Spalanzani در رم ، Francesco Vaya، وی گفت که “حفظ ایمنی و اقدامات پیشگیرانه ای که قبلاً در مورد مدرسه اعمال شده و حداقل هفته دوم ژانویه صبر کرد” ضروری است.

آزولینا: ما نمی توانیم تسلیم شویم

به نوبه خود ، لبه وزیر آموزش و پرورش لوسیا آزولینااظهار نظر در مورد انحلال CSPI، پس از پایان دوره کار خود ، وی گفت که “ما نمی توانیم تسلیم شویم و باید ، هر یک از بازیگران درگیر ، با هم کار کنیم ، همیشه وزن ویژه ای را که این موسسه بر سر راه هر دختر و پسر دارد به یاد داشته باشیم”.

آزولینا در پایان گفت: “ترک مدرسه به معنای کنار گذاشتن قسمت قابل توجهی از آینده ماست.”

منطقه پولیا: خطرات اجتناب ناپذیر

با این حال ، مناطق به نظر همسو نیستند. که در نگرانی های لاتزیو، کسانی که پولیا، کجاست مدیر میشل امیلیانو می خواهد همچنان دانش آموزان از همه مدارس آپولی و خانواده های آنها را قادر به انتخاب آموزش از راه دور از 7 ژانویه کند.

این منطقه گفت: “در طی همه گیرى ، اعتقاد بر این است كه خانواده ها باید بتوانند تصمیم بگیرند كه خطرات حضور اجباری در مدرسه را نپذیرند.”

ملاقات “بسیار فوری” با رئیس جمهور منطقه ، میشل امیلیانو ، و مشاوران بهداشت ، حمل و نقل و آموزش توسطPNA Puglia با هدف تکمیل فعالیتهای جداول مختلف “هماهنگی” که توسط آخرین DPCM در بخشها برای تنظیم مجدد فعالیتها در دبیرستانها تنظیم شده است.

رئيس جمهور، روبرتو رومیتو، در مورد “سرخوردگی و نگرانی شدید” از این واقعیت که جداول استان “سختی قابل توجه عرضه (حمل و نقل ، ویراستار) را در نظر گرفتند و بنابراین بار سنگین تغییر تقاضای آنها را با ایجاد تنوع در زمان برای مدارس بارگیری کرد. ورود و خروج در دو شیفت “.

وی افزود: “هیچ شرایط مطمئنی برای بازگشت به مدرسه در 7 ژانویه وجود ندارد و حمل و نقل تضمین نمی کند.” جیانی ورگا ، دبیرکل Uil Scuola Puglia.

وی گفت ، “علی رغم تغییر نگهبان ،” وی با همان نظریه معاینه ناچیز سیستم مدرسه و بازیگران آنها ، با اخبار پراكنده و بسیاری از توده های بی فایده ، هم اكنون با استانها ادامه می دهد.

برای دوچرخه سواری به کامپانیا برمی گردم

در کمپین شورای منطقه ای ، به رهبری وینچنزو د لوکا ، با اتحادیه ها موافقت کرده است که در مراحل پی در پی ، با نظارت دائمی بر منحنی عفونت ، برگردد: در 7 ژانویه ، دانش آموزان کلاس اول و دوم دبستان که قبلاً قبل از کریسمس در آن شرکت کرده بودند. سپس ، از 11 ژانویه ، همه کلاس ها دوباره بازگشایی می شوند.

همچنین در کامپانیا ، از 18 ژانویه نوبت به سه کلاس متوسط ​​و از دوشنبه 25 دانش آموز دبیرستان خواهد رسید.

Zaia (Veneto): اتاق فرهنگ ویروسی

او در مورد ونتو صحبت می کند فرماندار لوک زایا: در مصاحبه با جمهوری وی گفت: “با توجه به توصیه های بازگشایی 7 مدرسه بسیار گیج شده است” زیرا “كلاس خطر دارد كه همانند ویروس باشد ، كه سپس در اتوبوس ها و خارج از مدارس گسترش می یابد. من از بخش پیشگیری ما خواستم ارزیابی ها را برای چه باید کرد “.

به گفته زایا ، داده های منتشر شده توسط موسسه عالی بهداشت “باعث نمی شود ما به راحتی استراحت کنیم”. در ونتو ، “ویروس احساس می شود ، ما نباید لحظه را کوچک کنیم ، چه رسد به اینکه مراقب خود را ترک کنیم.”

اکنون “فشار بیمارستان زیاد است. ما 3400 بیمارستان بستری داریم که 400 نفر از آنها تحت مراقبتهای ویژه هستند.

زایا همچنین به کنته پیامی ارسال کرد: “بهترین راه حل در صورت بروز بحران بازگشت به رای است ، یک مدیر عامل واقعی قانونی لازم است. و انتخابات همچنین می تواند در یک کارزار واکسیناسیون کامل انجام شود. “

رززا (سیسیل): دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی را محدود کنید

همچنین در سیسیل احتیاط غالب است: مشاور سلامت سیسیلی ، روگرو رززا وی به جورناله دی سیسیلیا گفت كه “ایجاد محدودیت در برخی فعالیت ها برای افرادی كه واكسینه نشده اند ضروری است. این یک اقدام منطقی است و در حال حاضر موفقیت واکسن برای کودکان وجود دارد. “

“شما می توانید دسترسی به مکانهایی مانند سالنهای ورزشی ، استخرهای شنا ، استادیوم ها را محدود کنید ، یا می توانید از مسافرت ، ورود به دفاتر ، سوار شدن به وسایل حمل و نقل عمومی و افرادی که ایمن نشده اند جلوگیری کنید” و از این رو دانش آموزان.

جانلی (Anp): 50٪ دانش آموزان تا 31 سال سن

این امر به نگرانی های روسای جمهور مناطق کمک می کند که از مدیران: دومین آنتونلو جیانلی ، رئیس جمهور ملی پولیس ملی، از 7 ژانویه برای یک دبیرستان با 50٪ فاصله و 50٪ حضور در هفته اول و سپس 75٪ از سر گرفته می شود “غیر واقعی است”.

لازم بود که رهبر NPC “طرح مارشال برای مدرسه” را دنبال کند و از آنجا که کسی وجود ندارد ، “تمام نیازهای مناسب معلمان و کارکنان را در نظر بگیرد: بنابراین امیدواریم که تا پایان ژانویه با 50٪ ادامه دهیم”.

Gelmini (FI): هیچ کاری انجام نشده است

در این شرایط ، مخالفان سیاسی در حال فروپاشی هستند. وزیر سابق ماریاستلا گلمینی، رهبر Forza Italia در اتاق ، گفت که “5 روز پس از از سرگیری تدریس ، در یک سناریوی همه گیر ، که متاسفانه هنوز خیلی اطمینان بخش نیست ، ما تعجب می کنیم که وزیر آزولینا امنیت گرانیت خود را بر چه اساسی بنا کرده است.”

“این نمی تواند بر اساس داده های عفونت انجام دهد ، زیرا ما نمی دانیم که منحنی 7 ژانویه خواهد بود ، نمی تواند آن را براساس مداخلات و پیشرفت های انجام شده در مدارس ما یا حمل و نقل عمومی انجام دهد ، زیرا هیچ چیز یا تقریبا هیچ چیز این کار تمام نشده است “، گلمینی نتیجه گیری کرد.

ساسو (لگا): آنچه باید انجام می شد

بازیکن لیگ شمال روزانو ساسو، یکی از اعضای کمیته فرهنگ مجلس ، آنچه را باید انجام شود یادآوری می کند: “کاهش تعداد دانش آموزان در یک کلاس برای اطمینان از فاصله موثر و حذف کلاس های قفس مرغ ، تجهیز مدارس به سیستم های تهویه مکانیکی و هوادهی برای مبارزه با با انتشار ویروس توسط آئروسل و در نهایت اطمینان حاصل شود که آزمایشات سریع آنتی ژن در دانش آموزان و کارگران هر 15 روز با ایجاد یک مرکز بهداشتی ثابت در هر مدرسه انجام می شود. “

از نظر ساسو ، “آزولینا نمی تواند پوست و سلامت دانش آموزان و معلمان را به خطر بیندازد.”

همه افراد حاضر در کالوینو در تورین

در این میان ، در این میان مدارسی وجود دارند که برای تدریس ایمن در حضور تلاش می کنند: “از 7 ژانویه ، همه کلاس های موسسه ، از جمله دبیرستان دوم و سوم ، در زمان های عادی برای بازدید باز می گردند.” لورنزا پاتریارکا ، معلم اصلی موسسه جامع “Niccolò Tommaseo” در تورین ، که شامل دبیرستان “ایتالو کالوینو” است، جایی که اعتراض به پدر آغاز شد.

در بخشنامه آمده است: “این شرط است که همه ما باید با اطمینان از رفتار محتاطانه در مدرسه و خارج از آن ، در حفظ آن سهیم باشیم.” به همین دلیل است که من توصیه می کنم تماس با دیگران را به مهمترین چیز محدود کنید ، همیشه فاصله خود را حفظ کنید ، ماسک بزنید و از بهداشت مداوم و دقیق دست و محیطی که اغلب بازدید می کنیم اطمینان حاصل کنید.

او گفت که خوشحال است آنیتا ، شاگرد کالوینو، یکی از نمادهای اعتراض به آموزش از راه دور: “من خوشحالم که به مدرسه برمی گردم ، امیدوارم که این تصمیم ادامه یابد ، زیرا تاکنون کلمات زیادی دیده ایم ، اما واقعیت های کمی را دیده ایم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *