نامه وزیر 31 دسامبر 2020

[ad_1]

وزارت آموزش و پرورش
وزیر

رم ، 31 دسامبر 2020

اعضای محترم شورای عالی آموزش عمومی ،

من نامه شما را دریافت می کنم و به نشانه تشکر از اینکه دوباره خواستید تجربه و توجه خود را در خدمت کشور قرار دهید ، توجه شما را به کارهایی که در سطح نهادی ، مرکزی و محلی ، در م institutionsسسات آموزشی فردی برای بازگشت انجام می دهیم ، جلب می کنم. در حضور دانش آموزان دبیرستان و برای ادامه سال تحصیلی. من همچنین مسئول خلاصه اهدافی هستم که ماههای آینده به عنوان وزارتخانه تعیین کرده ایم.

همانطور که به درستی می نویسید ، وضعیت خارق العاده ای که ما تجربه کرده ایم و هنوز هم در حال تجربه آن هستیم ، مدرسه را دوباره در کانون توجهات کشور قرار داده است. توجهی که قبلاً شایسته آن بوده است و متأسفانه همیشه به ویژه در سطح سیاسی وجود نداشته است ، هم از نظر فرهنگی و هم از نظر مالی ، همانطور که خودتان به یاد دارید. خوشبختانه ، این فصل را به پایان رساندیم و در ماههای اخیر خیلی سریع مسیر را معکوس کردیم. ما این کار را با استفاده از منابع و انرژی برای حمایت از بخش مدارس در شرایط اضطراری انجام دادیم ، همیشه به عواقب آن فکر می کردیم و از منظر آینده به آموزش نگاه می کردیم. تصادفی نیست که بیشتر وام ها ، همانطور که می دانید برای ادامه کار در طول زمان طراحی شده اند. به عنوان مثال ، از جمله مواردی که مربوط به تجهیزات تکنولوژیکی ، آموزش کارکنان ، مبلمان مدرسه است.

ما به بحران پاسخ دادیم و همه کارها را با هم انجام دادیم ، هم در ماه های اول قفل و هم در تابستان ، یک فصل پر از کار مداوم برای مدارس. امروز ، پس از از سرگیری درس ها ، ما هنوز هم به تغییراتی که همه گیر همه روزه به طور ناگهانی برای ما به ارمغان می آورد پاسخ می دهیم.

وی ادامه داد ، این تعهد متوقف نمی شود ، زیرا این آگاهی از حق اساسی بهداشت و حق تحصیل باید مورد حمایت قرار گیرد كه هر دو ارتباط نزدیكی با آینده فرزندان و كل كشور دارند. مهمترین بازی در مدرسه و در هیچ کجای دیگر است. در میان نیمکت ها است که آینده همه ، آینده ملت ، آجر به آجر ساخته می شود. به همین دلیل ، ما نمی توانیم تحصیل را ترک کنیم و ما ، هر یک از بازیگران درگیر ، باید با هم کار کنیم ، همیشه وزن ویژه ای را که این موسسه بر سر راه هر کودک و پسر ، دختر و پسر در زندگی کشور دارد ، به یاد داشته باشیم. ترک مدرسه به معنای کنار گذاشتن قسمت قابل توجهی از آینده ما است. به همین دلیل ما این کار را نمی کنیم.

در حال حاضر ، اصول عمل ما. که شامل اقدامات بسیار خاصی است. هیچ دستور العمل کاملی وجود ندارد: ویروس نیاز به بازتاب ، اصلاح مداوم دارد. اما این تلاشی است که نمی توانیم از آن فرار کنیم و نمی خواهیم. ما در ماه های اخیر این کار را انجام نداده ایم ، اکنون نیز انجام نخواهیم داد.

همانطور که می دانید ، در 23 دسامبر سال گذشته ، در مکان مهم و مهم کنفرانس مشترک ، جایی که دولت ، مناطق و مقامات محلی با یکدیگر دیدار می کنند ، دستورالعمل های از سرگیری حضور در مدرسه در ژانویه و ادامه سال تحصیلی جاری است. سندی که شامل تعهدات خاص برای هر یک از کشورها در مورد مسئله بهبود حمل و نقل ، خط ترجیحی ای است که باید برای ردیابی در مدارس فعال شود ، سرسام آورتر بودن ورودی مدرسه ، دفاتر و فعالیت های تجاری. طرحی نیز متكی بر كارهای مهم و محكمی است كه در سطح سرزمین ، استان به استان ، توسط بخشداران ، با همکاری خدمات مدارس منطقه ای ، مقامات محلی ، شركت های حمل و نقل انجام می شود. تلاش های عمده ای در این زمینه انجام شده است ، که همچنین منابع اضافی را برای مدارس فراهم می کند تا در صورت تمدید در اوایل بعد از ظهر به دلیل خیره کننده ، بتوانند به کارمندان ATA ، به ویژه کارکنان مدارس ، پرداخت کنند.

ما با احتیاط کار می کنیم. همیشه به همه جنبه ها نگاه می کنم و هرگز به مدرسه به عنوان یک دنیای منزوی فکر نمی کنم ، اما ارتباط تنگاتنگی با بقیه جامعه دارد. به همین دلیل است که وزارتخانه ما با وزارت بهداشت و وزارت حمل و نقل همکاری می کند.

تلفاتی در پیش است ، زیرا در مدرسه ، مانند سایر کشور ، این امر اجتناب ناپذیر است: واکسن راه امید را باز می کند ، اما ویروس هنوز شکست نخورده است.

همه این اقدامات دقیقاً در جهت همان چیزی است که شما در نامه خود می گویید: دادن مکان و اولویت اصلی به مدرسه. ما این کار را با اقدامات انجام شده در ماه های اخیر انجام داده ایم. اما همچنین با قانون بودجه ، که شما موافقت خواهید کرد ، سرانجام مقرره ای است که سرمایه گذاری در بخش ما را فراهم می کند ، نه کاهش یا مداخلات خرد ، بلکه منابع واقعی. ما همچنین این کار را از طریق منابع و پروژه های مربوط به صندوق بهبودی انجام خواهیم داد ، که در مرحله اجرا با همه شرکت کنندگان درگیر خواهیم شد.

ما اخیراً یک سری جلسات را راه اندازی کردیم تا نحوه بهبود سیستم آموزشی خود را بررسی کنیم. ما در ماه های آینده با مداخله کارشناسان داخلی و بین المللی ادامه خواهیم داد. من معتقدم که ما قادر خواهیم بود از این بحران حرکت و شتاب بیشتری کسب کنیم تا مدرسه خود را با تحقق نقش ، نوآورانه تر ، تقویت کنیم. سفری که باید با هم انجام شود.

در حالی که من بار دیگر از توجه شما متشکرم ، از این فرصت استفاده می کنم و آرزوهای خوب خود را برای تعطیلات این روزها و سال جدید تجدید می کنم.

لوسیا آزولینا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *