معلمان ایتالیایی لیاقت بیشتری دارند

[ad_1]

School، FLC Cgil to Conte: معلمان ایتالیایی لیاقت بیشتری دارند

رم ، 31 دسامبر – برای دومین بار ، نخست وزیر جوزپه کنته با حقوق معلمان سرو کار دارد. اولین بار در آوریل 2019 بود ، زمانی که وی حتی با یادآوری اهمیت تعدیل حقوق معلمان به طور متوسط ​​از همتایان اروپایی خود ، همانطور که اتحادیه ها درخواست قانونی کردند ، تفاهم نامه ای را با اتحادیه های مدارس امضا کرد. اما پس از آن اولین دولت او سقوط کرد.

اکنون ، البته در اصل ، رئیس جمهور به موضوع کنفرانس مطبوعاتی در پایان سال باز می گردد تا بگوید که باید کارهای بیشتری انجام شود.

متأسفانه ، تشخیص در آنجا متوقف می شود ، و اگر در اینجا متوقف شود ، به مجموعه ای از ر presسای جمهور و وزرای آموزش و پرورش می رسد كه ناهنجاری را تصدیق می كنند اما برای اصلاح آن كاری انجام نمی دهند.

بدی های این مدرسه ایتالیایی دیرپا و بومی است: کلاس های قفس مرغ ، عدم امنیت مزمن ، کاهش کارکنان ، ساخت و ساز منسوخ ، کاهش زمان مدرسه ، مدارس بزرگ و غیرقابل کنترل ، ساختارهای پشتیبانی اداری که به سوسو زدن ، خودمختاری بدون پشتیبانی و غیره کاهش می یابد. اما جذاب نبودن حرفه معلمی نیز بخشی از این چشم انداز تلخ است. حقوق ناکافی یکی از دلایلی است که منجر به رتبه بندی خالی ، به طبقات بدون پوشش ، و به طور عمودی در ملاحظات اجتماعی این حرفه کاهش می یابد.

اگر ما شروع به برنامه ریزی برای افزایش تدریجی حقوق کرده ایم که در قراردادهای بیشتری اجرا می شود ، از قرارداد بعدی شروع می شود ، پس می توان گفت که ما برای انجام کارهای مشخص شروع به خارج شدن از صحبت می کنیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *