مشکل بینایی آموزشگاه

[ad_1]

مشکل بینایی

توسط پائولو مانزلی

ما در دوره ای از “واقعیت مجازی” و “واقعیت افزوده” زندگی می کنیم ، جایی که “هولوگرام های مجازی به طور مثال می روند. برای جایگزینی مدل های واقعی ، در نمایش های مد نمایشگر دیدهای فن آوری تصاویر نوری و الکترومغناطیسی است که واقعیت مدل های زیبا را شبیه سازی می کند. در پایان نمایش ، مدل های هولوگرافیک به چندین دسته از پروانه ها و / یا بادکنک های رنگی تبدیل می شوند تا بصری بودن این واقعیت را ایجاد کنند که مدل های مجازی فقط از هولوگرام نوری سه بعدی تشکیل شده اند. با وجود این شواهد ، فرهنگ سنتی نمی فهمد که بینایی مغز ما مربوط به ایجاد یک هولوگرام سه بعدی کوانتومی است که با جدا کردن ذرات و نور (فوتون ها) ، فرکانس ها (نیمکره چپ) و طول موج ها (نیمکره راست) در مغز ایجاد می شود ، که در منطقه انسداد ، جایی که هولوگرام بینایی مغزی تشکیل شده است ، در آنجا تصویر سه بعدی ساخته شده است ، ما به عنوان یک درک ماکروسکوپی از محیط درک می کنیم ، هم در طول روز آگاهانه و هم در خواب REM شبانه ناخودآگاه.

اسل 1.) – ادراک بصری و هنر:

http://venezian.altervista.org/Scienzarte/41._Modelli_di_percezione.pdf

اسل 2.) درک در هنگام خواب: https://www.edscuola.eu/wordpress/؟p=145899

مرجع. 3.) غیر منطقی بودن درک ماکروسکوپی: https://www.edscuola.eu/wordpress/؟p=132352

بازنگری در عینیت کاذب بینش ماکروسکوپی یکی از موضوعات اصلی انتشار و تحقیقات خوشه EGOCREANET از سال 2004 تاکنون بوده است ، اما متأسفانه تلاش ما برای تغییر پارادایم مکانیکی با هدف لغو ملاک عینیت است. واقعیت بصری هنوز تصور آن بعنوان سطح بالاتری از فن آوری هولوگرام مدرن ، که دیگر مربوط به مدلهای تفسیری تعیین شده توسط تفکیک خودسرانه بین و هدف ادراک حسی نیست ، کاملاً دشوار است.

در حقیقت ، به دلیل بینش ریشه دار عینیت دید ماکروسکوپی ، حتی امروزه مردم تصور می کنند که “ماسک” یک محافظت موثر در برابر ویروس همه گیر است ، حتی می دانند که اندازه نانومتر ویروس یک میلیون است. بار کوچکتر از سوراخ ها است که به ما اجازه می دهد از طریق ماسک اجباری نفس بکشیم.

چشم انداز داخلی هولوگرافی: درک بصری سه بعدی از یک هولوگرام بصری تولید شده توسط فن آوری اساساً همان مشاهده واقعیت در طول روز همانند خواب REM است – اطلاعات بصری توسط مغز ما پردازش می شود همانطور که در Carl PRIBRAM از ایجاد مغز ذکر شده است بازسازی کوانتومی جبهه موج ، که از طریق تداخل ، هولوگرام داخلی دید را در مغز تعیین می کند. او پریبرام را تماشا می کند. ما محیط اجسام ماکروسکوپی را “همانطور که هستند” درک نخواهیم کرد ، اما فقط اطلاعات آنها را درک می کنیم ، ماکروسکوپی در سطح ، و هولوگرام مغزی را به عنوان هولوگرافی بینایی داخلی ایجاد می کنیم – مهم است که درک کنیم بینش ما از جهان از در مغز ، نه در خارج چشم ، زیرا چشم چیزی را که در خارج است ، به طور عینی نمی بیند ، همانطور که مغز تصاویر محیط را به عنوان شبیه سازی ماکروسکوپی ایجاد شده توسط سیستم بینایی هولوگرافی داخلی مغز ایجاد می کند. بنابراین ، آنچه از نظر عینی به نظر ما می رسد آنچه را که به عنوان یک محیط درک می کنیم ، تا حد زیادی توهمی است. دید ماکروسکوپی ما در واقع محدود و سطحی است ، مانند زمانی که سطح دریا را مشاهده می کنیم بدون اینکه تعجب کنیم که ماهی هایی که در زیر آب شنا می کنند ، زندگی می کنند. علم Bio.Quantica ، که توسط EGOCREANET-Cluster در سال 2004 ساخته شد ، با بازسازی این خطا ، مبتنی بر جدایی خودسرانه و پوچ بین سوژه ادراک کننده و شی perce ادراک شده ، که هنوز هم یک مرجع منسوخ به چشم انداز نیوتون و کانت است ، آغاز شد. . که متأسفانه هنوز هم باعث می شود ما به طور مثال باور کنیم که “ماسک” می تواند یک محافظت باشد (همانطور که تصویر بصری ماکروسکوپی به ما می گوید) در برابر ویروسی که در ابعاد نانومتری کاملاً نامرئی است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *