مسابقات مدارس از 15 فوریه آغاز می شود (اگر حرکات آزاد شود)

[ad_1]

از توتوسکوولا

بنابراین ، به نظر می رسد دریچه ای برای فرصتهای شروع مجدد مسابقات مدرسه ، به دلیل همه گیری ، در معرض خطر قرار گرفته است ، باز می شود. DPCM 14 ژانویه 2021، علی رغم جمله بندی ، که قطعاً برای وضوح نمی درخشد ، در واقع این را فراهم می کند پس از 15 فوریه ، آزمایشات انتخابی ممکن است انجام شود ، البته با برخی محدودیت ها: “از 15 فوریه 2021 ، در مواردی که شرکت تعداد مشخصی از داوطلبان بیش از سی نفر برای هر جلسه یا سایت آزمون مجاز نباشد ، آزمون های انتخابی مسابقات اعلام شده توسط دولت های دولتی مجاز است ، به شرط تصویب پروتکل ها. ، تصویب شده توسط یک دفتر عمومی و تأیید شده توسط کمیته فنی – علمی “.

به این تاریخ توجه کنید. چرا 15 فوریه؟

تا 15 فوریه ، براساس مقررات قانون قانون ، تحرک بین مناطق مسدود است. 2 ژانویه 2021 و با حکم نخست وزیر تأیید شد “از 16 ژانویه 2021 تا 15 فوریه 2021 ، هرگونه رفت و آمد یا خروج بین سرزمین های مناطق مختلف یا استانهای خودمختار در سراسر قلمرو ملی ممنوع است ، به جز تحرکاتی که ناشی از نیازهای اثبات شده کار یا شرایط ضروری یا به دلایلی است. مربوط به سلامتی “.

ممنوعیت سفر از یک منطقه به منطقه دیگر باعث می شود هزاران متقاضی از سرزمین های دیگری به غیر از مناطقی که آزمون ها برگزار می شود ، در مسابقه شرکت نکنند.

محدودیت تعیین شده توسط DPCM برای تعداد داوطلبان حاضر در مرکز آزمون چندان نگران کننده نیست ، گرچه تمدید این تاریخ امکان پذیر است.

بنابراین باید یک ماه صبر کنیم تا از یک قانون جدید در مورد یک فرمان مطلع شویم که آیا تحرک بین منطقه ای مجاز است و تحت چه شرایطی.

در همین حال ، این وزارتخانه با استناد به حکم وزیر ، گفت که اول از همه “آزمون های مسابقه فوق العاده برای تحصیلات متوسطه I و II دوباره برنامه ریزی می شود ، در ماه نوامبر قطع می شود” ، سپس “آزمون های سایر مراحل به تدریج ورشکستگی را آغاز می کند”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *