شب زفافتون چطور بود

شب زفافتون چطور بود ؟

صبح بعد از زفاف

حالا وقت جواب دادن به اینه که شب زفافتون چطور بود .حتما این سوال را از شما می پرسند. این مقاله بر اساس سایت همسرتایم به شما ارائه می شود.

صبح بعد از زفاف است… عروسی تمام شده و شما دیگر دوشیزه نیستید . قطعا شب زفاف با استرس هایی همراه بوده که الان تمام شده است. صبح زفاف باید چه کار کنید ؟

رویا تمام نشده است. پیام های عاشقانه باقی ماندند و همراه با آنها پیام های عاشقانه. امروز با میل به زندگی جدید از خواب بیدار شدید. عروس امروزی نظرت چیه؟ شب زفاف چطور بود ؟ اصلا به نظر شما صبح بعد از زفاف چه کار باید کنیم

من خیلی خسته هستم

عروس قبل از ازدواج در نتیجه بسیاری از موقعیت ها مانند فعالیت های تفریحی و مهمانی های ناهار احساس خستگی و فرسودگی می کند.  اولین تجربه رابطه جنسی در شب حجله خستگی عروس خانم را افزوده است.

همه چیز به سرعت گذشت

همه شما را از سرعت روز بزرگ خود آگاه می کنند، اما تا زمانی که روز عروسی شما فرا نرسد و آن را احساس کنید متوجه آن نخواهید شد. آنقدرها هم که می گفتند شب حجله ترسناک است و دردناک است اینطور نبود.

«باورم نمی‌شود که متاهل هستم»

آنقدر برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و انتظار برای این لحظه انجام شده است که باورش سخت است که شما یک زن متاهل هستید. شما از این به بعد یک خانم هستید. از اینکه با همسرم رابطه جنسی برقرار کرده ام احساس خوشحالی میکنم. شب زفاف بهترین شب زندگی من بوده است.همانطور که یک عروسی زیبا است، و به همان اندازه که شما خانواده و دوستان خود را دوست دارید، فکر نیاز به لباس پوشیدن برای یک جشن دیگر (مثل ناهار) کمی دردناک است.

آیا برای تغییر وضعیت تاهل خود در فیس بوک خیلی زود است؟

چه زمانی تغییر وضعیت در فیس بوک بعد از ازدواج ضروری است؟ آیا زودرس است آیا باید قبل از تاریخ عروسی تغییر وضعیت دهید یا صبح بعد از عروسی؟

من نمی توانم صبر کنم تا عکس ها را ببینم!”

عروس همیشه منتظر است و منتظر است تا عکس های عروسی خود را ببیند تا شادترین روز زندگی خود را دوباره به نمایش بگذارد.

نمیخوام به زندگی واقعی برگردم

برای بعضی از عروس ها تفریح ​​بعد از عروسی قطع نمی شود، ماه عسل دارم. برای دیگران، این یک ماه عسل سریع و سپس بازگشت به کار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *