داده های عفونت COVID 19

[ad_1]

مدرسه: اطلاعات مربوط به عفونت COVID 19 ، CGIL و FLC به وزرا آزولینا و اسپرانزا ارسال می شود

فراکاسی ، سینوپولی: برای انتشار در سیستم مدرسه به داده های تأیید شده نیاز داریم

رم ، 21 ژانویه 2021 – “ما معتقدیم که عملکرد مدارس ، در این شرایط دشوار که در آن حرفه ای بودن کارکنان و روابط با دانش آموزان و خانواده ها به سختی آزمایش می شود ، از طریق در دسترس بودن داده های مربوط به عفونت در م institutionsسسات جداگانه و مناطق خاص ، مدیریت منطقی ، کالیبره شده و شفاف فعالیتهای آموزشی را در سرتاسر سرزمین ملی امکان پذیر می سازد. ” جیانا فراکاسی و توسط دبیرکل FLC CGIL فرانچسکو سینوپولی از وزرای آموزش و پرورش و بهداشت ، اطلاعات معتبری در مورد شیوع عفونت در مدارس داشته باشند.

این نامه ادامه می دهد: “فراخوان دانش اطلاعات قابل اعتماد و قابل دسترسی” از طرف اعضای مهم جامعه علمی نیز صادر می شود كه می گویند فرصت حفظ تعادل بین حق بهداشت عمومی و حق تحصیل برای همه می تواند بر اساس تجزیه و تحلیل داده های گواهی شده دانشمندان از این مورد دوم محروم شده و فقط بر اساس موارد تجربی و جزئی بنا شده اند كه ارزیابی عزت از نظر ایمنی واقعی در محیط مدرسه امكان پذیر نیست.

بنابراین ، CGIL و FLC می خواهند: «تمام اقدامات لازم برای استقرار داده های قابل اعتماد باید معرفی شوند ، احتمالاً از آنها نمونه برداری شده است. علاوه بر این ، لازم است با توجه به انواع ویروسی که در حال تکامل هستند ، مقررات فعلی مربوط به فاصله شخصی که اساس پروتکل های بخشی هستند را بررسی و ارائه راهنمایی کنیم. آنها افزودند: “یک خطر جدی وجود دارد ،” در صورت عدم تعهد مشخص و قابل مشاهده در این جنبه ها ، اختلافات منطقه ای و دولتی گسترش می یابد ، درگیری ها در جامعه مدرسه افزایش می یابد و اختلافات بر سر اقدامات غیرشفاف و گاهی خطرناک وسیله.”

“فقط با داشتن اطلاعات و آگاهی ، میزان اشتراک لازم در انتخابات افزایش می یابد ، که بتدریج هم در سطح مرکزی و هم محلی انجام می شود. برای موارد فوق ، ما می خواهیم یک جلسه فوری در مورد موضوعات مورد بحث داشته باشیم. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *