برای ساختن جهانی سالم تر از هم

[ad_1]

ما همیشه این 2020 را به عنوان حوضه ای بین قبل و بعد به یاد خواهیم آورد.

سال دشواری که به ما آموخت اندازه جهانی جهانی و عدم اطمینان مرزهای آن ، واقعاً خدایان را تشخیص دهیم ما مرزها ، آنهایی که بین مردم هستند.

سال فاصله جسمی اجباری ، صمیمیت آگاهانه ، حمایتی ، انسانی ، آگاهی از اینکه هیچ کس به تنهایی نجات پیدا نمی کند. و اینکه اگر یکی را خاموش کنید ، همه آن را خاموش می کنید.

سالی که در آن ما احساسات شدید را به شدت مدیون هستیم آنجا باش. زیرا ، اگرچه ما با بیماری جدیدی روبرو بودیم ، اما ما قبلاً از عواقب احتمالی نابرابری در دسترسی به مراقبت آگاه بودیم.

هدف از تعهد ما همیشه یکسان ، روشن و مشخص است: ما در بسیاری از نقاط جهان هستیم ، اما در تلاشیم فاصله ها و مهمتر از همه نابرابری ها را کاهش دهیم. ارائه مراقبت های رایگان ، با کیفیت و بدون تبعیض در مراکز بهداشتی درمانی مهمان نواز ، کارآمد و ضد انتفاعی ، ما از جهانی بودن حق سلامتی و در عین حال از جهانی بودن کرامت انسانی دفاع می کنیم.

ما همیشه تلاش کرده ایم که بی فایده شویم ، اما امسال لازم بود که حتی بیشتر از قبل مفید باشیم: بهبودی ، آموزش ، اطلاع رسانی ، دفاع.

ما موفق شدیم در تمام بیمارستانهای ما در سراسر جهان، تقویت اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از ادامه مراقبت های اساسی

ما موفق شدیم برای کسانی که سعی کرده اند با به چالش کشیدن مدیترانه از شکنجه و فقر فرار کنند و مهمتر از همه بی اعتمادی به اروپا است که سابقه اتحاد در پشت خود دارد اما اکنون ترجیح می دهد دیوار بکشد.

ما این کار را در عمل انجام دادیم در ایتالیا. و در اینجا ، در کشور ما ، ما نیز شروع کردیم پروژه های جدید، مدیریت مراقبت های ویژه بیمارستان صحرایی برگامو برای بیماران مبتلا به Covid-19 ، کمک RSA ، مراکز پذیرایی و مساعدت ، با تحویل بسته های نیازهای اساسی به افرادی که با آسیب پذیری اقتصادی روبرو هستند ، از این همه گیری آخرین و مهمترین ، مداخله اخیر در کالابریا.

در این دوره از بودجه و مصوبه ها ، ما با سپاس از ماهواره های زیادی ، جدید و قدیمی فکر می کنیم که اجازه داده اند اضطراری ها با شرط بندی های جدید مطابقت داشته باشند.

قدرت گسترش تعهد جمعی حتی به دارفور جنوبی رسیده است ، جایی که فقط در سال جاری ، ما مرکز کودکان در نیالا را بازگشایی کردیم.

این سال 2020 به شهامت و عزم زیادی احتیاج داشت ، اما ما باید به دنبال چیزهای بیشتری باشیم تا در شیب خطرناک احساس تعلق به جهان های جداگانه ، که برای محافظت از خود ، خود را ببندند و نیازی به دیگران.

درعوض ، باید انتظار جهانی متفاوت داشته باشیمکه در آن حقوق همه بالاخره یک کالای مشترک و همچنین سلامتی محسوب می شود.

ما برای این کار متوقف نخواهیم شد آنجا باش، به امید تکیه بر حمایت و مشارکت بسیاری از افراد.

بهترین آرزوها برای یک سال جدید منصفانه تر ، حمایت کننده تر ، انسانی تر ، که همه ما را به عنوان بازیگران ساختن جهانی سالم تر می بیند.

– روزلا میشیو ، رئیس تصادف[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *