این مدرسه از سپتامبر شروع می شود. دوره های حمایتی: معلمان نمی توانند حقوق بگیرند

[ad_1]

در دید از ابتدای مدرسه،، فعالیتهای توانبخشی آموزشی از جانب سپتامبر 2021 (قبل از شروع سال تحصیلی) برای معلمان پاداشی دریافت نمی شود. دلیل آن را توضیح می دهیم.

ماده 58اقدامات فوری برای مدرسه – از جانب پشتیبانی از Dl enc، به بند 1،، حرف ج، در رابطه با آغاز سال تحصیلی 2020/2021 ، این را شروع می کند ، از ابتدا از 1 سپتامبر 2021 و تا شروع دروس، هرگونه ادغام و تقویت آموزش به عنوان یک فعالیت آموزشی ساده فعال می شود ، اما در محدوده بودجه معمولی و بدون بار جدید یا بیشتر بر دوش دولت.

آنجا یادداشت 229، توضیح از گزارش فنی مشایعت پشتیبانی از Dl enc در راه تبدیل به قانون (که به زودی تا 24 ژوئیه انجام می شود) ، مشخص می کند که در چه مواردی می توان به معلمان برای دوره های تقویتی پاداش داد و در کدام موارد ، با این توضیح که اگر دوره ها همراه با درس ها برگزار نشوند ، هزینه ها بازنشانی می شود در واقع ، بر اساس سند دولت ، قرارداد جمعی ملی پرداخت خدمات ارائه شده توسط معلمان را تنها در صورتی که با درس همراه باشند ، پیش بینی کرده است.

یادداشت خواندن

یادداشت صریح خواندن:

آنجا RT (گزارش فنی) ، با توجه به نکته (c) ، بیان می کند که فعالیت های توان بخشی 50 یورو (ld) در هر ساعت و آموزش غیر استاندارد اضافی غیر استاندارد 35 یورو (ld) در هر ساعت تحت این CCNL پرداخت می شود (جدول 5 پیوست شده به CCNL 29 /11/2007 ، طبق ماده 1 CCNL 19/4/18 به قوت خود باقی است).

او تأیید می کند که CCNL به این فعالیت ها پاداش می دهد ، زیرا معمولاً به فعالیت های اجباری اضافه می شوند ، زیرا بیشتر آنها همراه با درس ها انجام می شوند. با این حال ، در روزهای تعلیق ، از سرگیری ، ادغام و تقویت یادگیری به فعالیتهای عادی تدریس اضافه نمی شود. بنابراین این ماده در صورتی که بین 1 سپتامبر 2021 و شروع درس ها انجام شود ، غرامت ارائه شده برای فعالیت های مورد بحث لغو می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *